Fonogram hírek

Ács Dominika Fonogram-díjáról és családi örömeiről mesélt

Ács Dominika Fonogram-díjáról és családi örömeiről mesélt

A friss Fonogram - Magyar Zenei Díjas Ács Dominika a Petőfi TV-nek adott interjút, melyről így írt egy posztjában: "Nagyon hálás vagyok az elmúlt időszakért, nem csupán a Fonogram-díjért, hanem azért is, mert minden ilyen boldog pillanat a kisbabánkkal a szívem alatt történik! Hihetetlen a női test, hogy képes egy új életet hordozni, olyan jó megélni, hogy még játszhatok, alkothatok, taníthatok, miközben izgatottan készülünk, és várjuk, hogy már hárman legyünk. Köszönöm szépen az M2 Petőfi TV-nek az interjút a díjról és a várandósságról, nézzétek szeretettel! Hálás vagyok a zenészeknek, akikkel együtt dolgoztunk a lemez elkészítésén, Födő Sándornak, akinek egy csodás dala is szerepel az albumon, és Szebényi Dánielnek, illetve Mohay Györgynek a felvétel utómunkáiért."

Nézd meg a videót alább:

? Teteje